Úvod / Články / Encyklopédia cigár / Tatuaje 20th Anniversary
Tlačiť

Tatuaje 20th Anniversary

Pete Johnson nezapadá do klasického klišé výrobcu cigár. Nepochádza z tabakovej dynastie, ktorá sa po storočia venuje pestovaniu tabaku či miešaniu tabakových zmesí a výrobe cigár.

Tatuaje 20th Anniversary

Pete Johnson nezapadá do klasického klišé výrobcu cigár. Nepochádza z tabakovej dynastie, ktorá sa po storočia venuje pestovaniu tabaku či miešaniu tabakových zmesí a výrobe cigár. Ako dieťa sa nepreháňal po tabakových poliach a nehral schovávačku v sušiarni tabaku.
Práve naopak. Jeho život bol jedna veľká rock & rollová jazda. V 90. rokoch žil v Los Angeles a živil sa ako basgitarista metalovej kapely. Povedzme si pravdu, nie veľmi úspešnej. Jeho vytriezvenie prišlo po jednom legendárnom žúre, kedy si uvedomil, že jeho život potrebuje nadobudnúť nové kontúry. Podpísal zmluvu s kalifornským maloobchodným predajcom cigár – Gru´s Smoke Shop a zahĺbil sa do tajov modrého dymu. Jeho túžbou bolo vytvoriť vlastnú cigaru. Počas jedného príjemného večera v Grand Havana Room v Beverly Hills sa dozvedel o spoločnosti Tropical Tabacco Torcedor, kde legenda José Pepin Garcia hľadal torcedora.

Zvyšok je história

Don Pepin a Pete táto úspešná spolupráca začala a jej výsledkom je nespočetné množstvo cigár, ktoré ponúkli trhu.  Obaja patria medzi najväčšie mená odvetvia a master blenderov dnešnej doby. Pete  a Pepin spája v súčasnosti aj rodinné príbuzenstvo, svokra a zaťa, a tým spolu založili základ dynastie.

Dnes vám predstavujeme ďalší krok na ceste do cigarových výšin 20th Anniversary Tatuaje. Pete Johnson tento historický míľnik oslavuje novou sériou. 20th Anniversary  v dvoch formátoch: Grande Chasseur (Toro) a Merveille (Corona Gorda). Tatuaje 20th Anniversary, naplnené vyzretými nikaragujskými prémiovými tabakmi, ktoré sú zahalené hodvábne jemným obalom H-2000 z Ekvádoru. Absolútnym pútačom pozornosti v každom humidore! Profil vône sa mierne prikláňa k temnej strane a ponúka intenzívny chuťový zážitok s dlhotrvajúcou komplexnosťou minerálov, nádhernou korenitosťou, karamelom a neodolateľným slano-sladkým pocitom na perách.

Krajina pôvodu: Nikaragua
Krycí list: Ekvádor
Viazací list: Nikaragua
Náplň: Nikaragua
Formáty: toro, corona gordo

zdroj: kopp-tabaccos.com, tatuaje.com

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Ručne balené cigary

Ručne balené cigary

Ručne balené cigary.

Kubánske cigary nie sú len Cohiby

Kubánske cigary nie sú len Cohiby

Na najlepšej pôde na ostrove sa začína príbeh Josého Genera.

Značka fajok Nording Pipes

Značka fajok Nording Pipes

Dánske fajky vyrobené s láskou...

Lahodné talianske tiramisu

Lahodné talianske tiramisu

Talianske tiramisu patrí medzi najobľúbenejšie sladké koláčiky vôbec. Lahodná, ľahká chuť si našla cestu medzi…

Rituál plnenia fajky

Rituál plnenia fajky

Vedieť správne natlačiť tabak do hlavičky fajky je zručnosť, ktorá nesmie chýbať správnemu milovníkovi fajčenia…

Príbeh rumu

Príbeh rumu

Ochutnajme rum - poklad z cukrovej trstiny!