Úvod / Články / Encyklopédia cigár / Drew Estate – kolekcia menších cigár v plechovkách
Tlačiť

Drew Estate – kolekcia menších cigár v plechovkách

Skvelé ochutené cigary v plechovkách od Drew Estate.

Drew Estate – kolekcia menších cigár v plechovkách

Drew Estate Cigar Company je známa výrobou niektorých z najznámejších ochutených cigár, aké kedy svet videl. Od neslávne známej rady ACID až po ocenené rady Kentucky Fire Cured a Deadwood, sa názov Drew Estate stal synonymom pre cigary infúzované ultra prémiovou kvalitou.
Zatiaľ čo tieto špičkové pochúťky si užívajú masy milovníkov cigár v rôznych tvaroch a veľkostiach, jednou z pozoruhodných vecí, ktoré Jonathan Drew and Company ponúka, je ich široká škála menších cigár a cigariek, z ktorých mnohé sú ponúkané v praktických malých  plechovkách.
Pre rôznorodosť produkcie uvádzame len niektoré z nich, ktoré prinesú milovníkom rýchle a dokonale spracované cigarky so skvelou chuťou a zážitkom z fajčenia.

ACID Krush Blue – 4" x 32 – menšia verzia veľmi populárnych ACID Kuba Kuba a ACID Blondie vitolas. Nikaragujské náplne a obal z Connecticutu sú napustené, aby vytvorili jedinečný, zamatovo jemný zážitok z fajčenia.

ACID Krush Gold – 4" x 32 – nikaragujský plniaci tabak a voňavý obalový list Sumatra sa spoja, aby vytvorili lahodný dym so stredne plnou chuťou. Ochutené pomocou jedinečnej infúznej metódy, ktorú preslávil Jonathan Drew, Krush Gold určite urobí trvalý dojem.

Deadwood Baby Jane – 4" x 32 – aromatické maduro obaly a nikaragujské náplne spolu s inovatívnymi veľkosťami a radikálnym balením robia túto cigaru nielen jedinečnou, ale aj úplne úžasnou. Podnebie privíta úvodný príval sladkého kakaa zmiešaného s korenistým nikaragujským korením a príjemným zemitým tónom. Javor, muškátový oriešok a káva pretrvávajú v pozadí, spolu so slabými kvetinovými príchuťami, nádychom kadidla a trochou korenia v závere. (link na líniu Deadwood Jane)

Kentucky Fire Cured (KFC Ponies) – 4" x 32 – tabak sušený ohňom v celej svojej kráse. Odvážna, mäsitá chuť zmiešaná so zemitou maduro sladkosťou vyžaruje na podnebí a dodáva bohaté, drevité tóny, ktoré naberajú na intenzite s každým potiahnutím. KFC je cigara s telom, aromatickou a ultra jemnou cigarou, ktorá nielenže začne konverzáciu, ale je celkom uspokojivou veľkosťou.

Tabak Cafecita Dulce – 4" x 32 – cigarka naplnená kávou a vyrobená s použitím špičkových nikaragujských výplní a obalov z Connecticutu, je Dulce namiešaná tak, aby bola sladká, jemná a uspokojujúca ako vaša obľúbená šálka cappuccina.


Drew Estate ponúka nesmierne množstvo línii a chutí veľkých, ale aj malých cigár. Je to cigarová značka, ktorá nesklame.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Rok zajaca

Rok zajaca

Podľa čínskeho horoskopu začína 1. februára 2023 o 7,00 hod. rok Zajaca. Tento rok je označovaný ako rok vodného…

Montecristo Wide Edmundo

Montecristo Wide Edmundo

Kubánskej klasiky nikdy nie je dosť. Ich zamatovo hebké tabakové listy si dokážu podmaniť každého.

Zippo Slim - elegancia pre dámy

Zippo Slim - elegancia pre dámy

Zapaľovače Zippo Slim sprevádzajú dámy už od roku 1956.

Spoznajte chuť Talianska!

Spoznajte chuť Talianska!

Ako chutí Taliansko? Je to pizza, červené víno, gelato? Určite. Pridajte k tomu šálku kávy a Grappu.

Malé suché cigarky

Malé suché cigarky

Ponuka chutí a formátov je bohatá. Pokiaľ hľadáte možnosť rýchleho fajčenia, toto je ten ideálny formát.

Ako sa zbiera tabak

Ako sa zbiera tabak

Pri zbere tabaku, ktorý nastáva asi 80 dní po zasiatí, plantážoví robotníci listy...