Úvod / Články / Encyklopédia cigár / Rocky Patel Conviction
Tlačiť

Rocky Patel Conviction

Dedičstvo pokračuje viac ako dôstojným nasledovníkom. Ukazuje novú luxusnú tvár cigary.

Rocky Patel Conviction

Zmes Conviction je dôkazom majstrovstva Rockyho Patela vo vytváraní cigár, ktoré sú bohaté na komplexnosť a rafinovanosť. Precízne vyrobené v nikaragujskej továrni elitnými a skúsenými remeselníkmi vo výrobe, čo zaisťuje, že každý jeden kus je výnimočnej kvality. Táto malosériová cigara, ktorej množstvo výroby je obmedzené na 500 cigár denne, je vzácnym pokladom, ktorý ponúka zážitok z fajčenia ako žiadna iná.

Každý aspekt cigary Conviction bol starostlivo vytvorený. Náplň pozostáva z tabakov, ktoré boli s veľkou starostlivosťou vytriedené na dozrievanie a niektorý z nich pochádzajú z úrody z roku 2014. Výsledkom je cigara, ktorá rozvinie tapisériu zložitosti, ktorá sa vyvíja s každým jemným potiahnutím. Krycí list cigary Conviction je dôkazom legendárnej kubánskej metódy Terciario, precízne vyrobený z najstaršieho a najmastnejšieho tabaku San Andrés. Tento zložitý proces fermentácie uvoľňuje plný potenciál, výsledkom čoho je nezabudnuteľný zážitok z fajčenia, ktorý jednoducho nemá obdoby.
V snahe o dokonalosť boli výrobou poverení iba štyri najlepší remeselníci. Pri práci v pároch každý deň spracuje iba 250 cigár. Toto zámerné obmedzenie zaisťuje, že každej cigare sa dostane maximálnej pozornosti a starostlivosti, pretože remeselníci venujú svoje odborné znalosti a zručnosti vytváraniu obmedzeného množstva týchto výnimočných cigár.
Vzhľadom na obmedzené množstvo tabaku, ktoré má Rocky Patel k dispozícii pre vytvorenie kompletnej zmesi, rozhodol sa vytvoriť túto cigaru v limitovanom množstve 5 000 krabičiek. Tento skutočný klenot sa už po uvedený stal vyhľadávanou cigarou do zbierok milovníkov cigár.

Ponorte sa do bohatstva a dekadencie tejto stredne bohatej zmesi, kde sa harmonicky prelínajú tóny karamelu, medu, kávy, espressa a čokolády. Každé potiahnutie tejto box-pressed cigary je obohatené o pretrvávajúce korenie, ktoré podmaní zmysly a ponúka mnohostranný zážitok, ktorý je príkladom neochvejného odhodlania Rockyho Patela poskytovať bezkonkurenčnú dokonalosť.

Rocky Patel Conviction je malosériový výtvor, ktorý svedčí o neúnavnej snahe Rockyho Patela o dokonalosť a neochvejnej oddanosti poskytnúť fanúšikom cigár zážitok, ktorý je rovnako vzácny ako výnimočný, ktorý oddáva túžbu po osobitosti a exkluzivite. Vyrobených bolo len 5 000 krabíc.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

AZ cigary nový objav z Mexika

AZ cigary nový objav z Mexika

Špeciálna zmes od Santa Clara – cigary AZ stelesňuje bohatú tradíciu a vynikajúcu chuť mexických cigár. Ručne…

Prstienok na cigare

Prstienok na cigare

Majestátna ozdoba cigary, s ktorou si nie vždy viete rady.

Pôvod cigary Cohiba

Pôvod cigary Cohiba

Cigary Cohiba

Zlaté roky Zippo

Zlaté roky Zippo

Prišli roky rozkvetu spoločnosti, nové príležitosti.

Káva z Ostrova slobody

Káva z Ostrova slobody

Kubánska káva má zmiešanú reputáciu a vysokú cenu. Vo všeobecnosti má plné telo, slabú kyslosť, vyváženú sladkosť…

Plasencia Ehtëfal

Plasencia Ehtëfal

Majstrovstvá sveta vo futbale v Katare dostali darček v podobe cigary od rodiny Plasencia.