Úvod / Články / Aktuality / Glenfiddich - oslava čínskeho nového roka
Tlačiť

Glenfiddich - oslava čínskeho nového roka

Trilógia mohutného jeleňa sa uzatvára.

Glenfiddich - oslava čínskeho nového roka

Fľaša z limitovanej edície Glendfich Gran Reserva 2022 bola navrhnutá renomovaným čínskym umelcom Rlonom Wangom, dopĺňa posledné vydanie v dizajnovej trilógii série darčekových balení pre čínsky Nový rok. Kolekcia je inšpirovaná epickou cestou Charlesa Gordona, zaťa zakladateľa Glenfiddich Williama Granta, aby svetu priniesol škótsku whisky Speyside.

Dizajn posledného vydania je tématicky zameraný na „Veľký návrat domov“, kde jeleň Glenfiddich vzdáva hold Grantovmu víťaznému návratu domov magickými a úžasnými príbehmi, o ktoré sa môže podeliť. Ikonický Stag, preložený ako „Fu Lu“ v mandarínčine, zhŕňa pocity bohatstva, prosperity a dlhovekosti pre toto nádejné ročné obdobie a záver je predstavou prostredia po konečnom návrate domov.
Will Peacock, globálny luxusu, hovorí: „Uzatvorením tejto série limitovanej edície Rlon Wang hovorí k našej dobe tým, že zachytáva život pocitom optimizmu pri smerovaní do budúcnosti. Talentovaný ilustrátor, odborník vo svojom odbore, zobral naše postavy na poslednú cestu k horizontu možností a príležitostí.
Umelec Rlon Wang o partnerstve hovorí: „Veľmi som si užil prácu s Glenfiddichom na tomto konečnom návrhu. Dokázal som použiť techniku viacvrstvových ilustrácií, aby som na plátno umiestnil tie najjasnejšie nádeje a sny ľudí. Dizajnu som dodal nadpozemský nádych s použitím tradičných symbolov vo futuristických formách. Vidíme starých priateľov – kráľovského jeleňa Glenfiddicha a tradičného tancujúceho čínskeho leva – stúpať ku hviezdam s jasnou galaxiou pred nimi . Lucerny, lotosové kvety a vznášajúci sa fénix ich zavedú do pulzujúceho sveta plného galaktických rozmerov. Nulová gravitácia im umožňuje dosiahnuť nové výšky, čo predstavuje nekonečnú budúcnosť, ktorá čaká.“

Táto ilustrácia je dostupná v obmedzenom limitovanom množstve produkovanom Glenfiddichom na fľašiach rumu Reserva Rum Cask 21 yo a 12, 15 a 18 yo Malt Whisky.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Rituál plnenia fajky

Rituál plnenia fajky

Vedieť správne natlačiť tabak do hlavičky fajky je zručnosť, ktorá nesmie chýbať správnemu milovníkovi fajčenia…

Destilované agáve ako ju nepoznáte

Destilované agáve ako ju nepoznáte

Kvalitný mezcal pochádza z 8-10 ročných rastlín agáve, druhu Agave americana. Výsledný alkoholický nápoj je číry…

História cigár Culebras

História cigár Culebras

Keď sa povie cigara, väčšina ľudí má predstavu ako taká cigara vyzerá. No existujú cigary, ktoré sa z tejto „klasickej“…

Pripálenie cigary

Pripálenie cigary

Každý má svoj postup na zapálenie cigary, ktorému náležite venuje pozornosť.

Ako ideálne zapáliť fajku?

Ako ideálne zapáliť fajku?

Zapálenie fajky je malý alchymický zázrak.

Návod na prípravu vodnej fajky

Návod na prípravu vodnej fajky

Jednoduchý návod na prípravu a používanie vodnej fajky.