Rok zajaca

Podľa čínskeho horoskopu začína 1. februára 2023 o 7,00 hod. rok Zajaca. Tento rok je označovaný ako rok vodného Zajaca a prinesie upokojenie na všetkých frontoch. Po búrlivom predchádzajúcom roku príde k upokojeniu a na popredné miesta sa dostane komunikácia a nápravy v medziľudských vzťahoch.

Rok zajaca

Mnohé spoločnosti na oslavu nového lunárneho roka prinášajú kolekcie venované animálnemu zobrazeniu a charakteru nadchádzajúceho roka. Náš výber je nasledujúci:

Plasencia Cigars oslavuje rok Zajaca

Limitovaná edícia značky Plasencia vo formáte Toro oslavuje lunárny Nový rok a čínsky zverokruh.
Už tretí rok sa značka Plasencia Cigars pripája k oslavám lunárneho Nového roka svojím Rokom Zajaca, limitovanou edíciou cigár vo formáte Toro, ktoré sú vyrobené výlučne z nikaragujského tabaku.
Tieto cigary s dĺžkou 165 mm a 21,4 mm prstienkom sú balené v lesklých červených škatuľkách s motívom čínskeho zverokruhu. Cigary sa vyrábajú v Plasencia Cigars SA v Nikarague a pozostávajú z nikaragujského tabaku pestovaného na farmách rodiny Plasencia. Podľa výrobcu si táto zmes kladie osobitný dôraz na tabak z nikaragujského regiónu Jalapa, je mierna až stredne plná.
Bude vyrobených len 6000 krabíc, z ktorých polovica je určená na predaj v Spojených štátoch. Cigary Plasencia Year of the Rabbit sú naplánované na expedíciu 20. januára.

Exkluzívny cigarový výber Davidoff Year of the Rabbit Limited Edition 2023

Limitovaná edícia Rok Zajaca predstavuje už jedenásty ročník oslavy čínskeho zverokruhu značkou Davidoff. Tohtoročná edícia prichádza v elegantne vyzerajúcej škatuľke, ktorá opäť pozdvihne úroveň balenia luxusných produktov. Nájdeme v nej desať prémiových cigár vo formáte Perfecto.
Rovnako ako povaha zajaca, lakovaný exteriér krabičky je elegantne pokojný a ešte neprezrádza hĺbku, ktorú skrýva vo vnútri. Jeho veko vkusne vyjadruje poctu čínskemu zverokruhu a Roku Zajaca. Vzor na krabičke inšpirovaný zajačím jemným a stabilným poskokom viditeľne vystupuje na povrchu celého veka.
Po otvorení krabice milovníci cigár najskôr uvidia vnútorný drevený panel, ktorý dokonale ladí s dizajnom krabice. Nielenže chráni cigary, ale tiež zvyšuje nadšenie z prvého rozbalenia tejto limitovanej edície. Vnútro drevenej škatule pod panelom pripomína králikáreň s prepojenými časťami pre desať cigár formátu Perfecto.
Zmes limitovanej edície pozostáva z dokonale vyzretých plniacich tabakov s priemernou dĺžkou zrenia 4,5 roka. Táto veľmi očakávaná limitovaná edícia Rok Zajaca poteší verných fanúšikov značky Davidoff a zberateľov z celého sveta.
Prvá tretina cigary: Toto skvele spracované Perfecto je na začiatku trochu plaché, neskôr sa rozvíja a poteší výraznými tónmi korenia, ktoré čoskoro vyvážia chuť pražených orechov a smotany.
Druhá tretina cigary: Neustále sa meniace chuťové dojmy ukazujú, aká zložitá táto cigara je. V druhej tretine sa začnú formovať kožené tóny spolu s tónmi kávy a sušeného ovocia.
Tretia tretina cigary: Intenzita sa v poslednej tretine mierne zvýši, ale nikdy nie príliš. Dodatočná kakaová sladkosť spojená s cédrovým drevom a čerstvým korením uzatvára toto majstrovské dielo.

foto: Image by  freepik.com

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Spoznajte chuť Talianska!

Spoznajte chuť Talianska!

Ako chutí Taliansko? Je to pizza, červené víno, gelato? Určite. Pridajte k tomu šálku kávy a Grappu.

Cigarový prstienok

Cigarový prstienok

Dnes je to len ozdoba, ale v minulosti mal funkciu ochrániť ruky bohatých fajčiarov ...

José L. Piedra prechádza dizajnovou búrkou

José L. Piedra prechádza dizajnovou búrkou

Nový vietor do plachiet aj pre značku, ktorá je známa aj svojou cenovou dostupnosťou.

Vodné fajky vo výnimočnom tvare

Vodné fajky vo výnimočnom tvare

Vodná fajka - čaro orientu v novom vydaní - čisté línie, kvalitné materiály, 100 % funkčnosť.

Toscano oslávilo 200 rokov na trhu

Toscano oslávilo 200 rokov na trhu

V roku 1818 Ferdinand III. založil v Toskánsku tabakovú továreň. Tabakové listy do cigár sa sušili voľne na vzduchu,…

Gurkha ako symbol luxusu

Gurkha ako symbol luxusu

Luxusné cigary, ktoré sú mnoho krát prirovnávané k Rolls Royceom.