Úvod / Články / Encyklopédia cigár / Rocky Patel White Label
Tlačiť

Rocky Patel White Label

Špeciálna príležitosť si vyžaduje špeciálnu cigaru.

Rocky Patel White Label

Cigara Rocky Patel White Label je zabalená v najstaršom krycom liste Connecticut, aký svet cigár ponúka. Do absolútnej dokonalosti dozretý tabak, ktorý má minimálne desať rokov, dodáva explozívny ohňostroj vôní.

Viac ako 10 rokov sa Rocky snažil nájsť to správne meno pre líniu, ktorá by sa hodila k tejto úžasnej kompozícii toho najlepšieho z Nikaraguy. Časom prišli na to, že žiadny dizajn alebo štítok nikdy neodhalia zložitosť skladby cigary, ktorá je v nej ukrytá. Skutočná inšpirácia pochádzala z hĺbky vnútra a jej pretavením do umeleckej podoby, ktorá je osobitá a priam až jednoduchá, línia dostala názov - White Label.

Táto neuveriteľná cigara so stredným telom sa vyrába v továrni v Esteli v Nikarague, predstavuje ohromujúci krycí list z tabaku Connecticut s tak výrazným chuťovým profilom, že každý milovník cigár bude mať určite svoju vlastnú interpretáciu. Táto bezchybná cigara sa vyznačuje ikonickou komplexnosťou, ponúka bohaté tóny cédru, smotany a nepopierateľne sladký záver, ktorý pretrváva ešte dlho potom, čo sa jej maslový buket rozplynie. Celé spracovanie cigary, rovnako ako aj jej prezentácia, od bielej saténovej papučky až po nádherne a bohato spracovaný prstienok vo farbe ružového zlata je šité na mieru línii Rocky Patel White Label. Ešte nikdy nebola v Esteli vytvorená cigara od Rocky Patela s úchvatnejšou paletou.

Pre každého umelca je biele plátno výzvou. Každým ťahom štetca vzniká jedinečné a neopakovateľné dielo, ktorého strojcom je sám maliar. Ten vedie línie, čaruje s paletou. Svojou osobnosťou tak tvorí umelecké dielo. Rovnakú analógiu môžeme použiť aj pri zapálení si tejto cigary. Dym začína jemným prvým ťahom a vystaví tak pozvánku pre milovníkov cigár. Je len na nich či ju príjmu a rozvinú ďalej. Majstrovské dielo je tu pre každého. Stačí ho iba prijať.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Tabak si žiada starostlivosť

Tabak si žiada starostlivosť

Starostlivosť o tabak

Biele Vianoce v Karibiku?

Biele Vianoce v Karibiku?

Kúpa letenky, zarezervovanie si hotela na vlastnú päsť alebo cestovanie s istotou zadných vrátok prostredníctvom cestovnej…

Káva odmenou: Benefity pre vašich zamestnancov

Káva odmenou: Benefity pre vašich zamestnancov

„Práca šľachtí človeka,“ hovorí sa. Niekedy je práce dosť inokedy pomenej, raz jej chceme viac, a potom zasa…

Chambord sladký poklad Francúzska

Chambord sladký poklad Francúzska

Je to super prémiová značka s unikátnym chuťovým profilom, ktorý má okolo seba veľa ďalších značiek, ktoré…

Osviežujúce Daiquiri nečaká iba na leto

Osviežujúce Daiquiri nečaká iba na leto

Privoňajte ku kubánskym vôňam aj v zime

Advent sa nezadržateľne blíži

Advent sa nezadržateľne blíži

Skráťte si čas čakania na Ježiška. Degustačné kalendáre majú pre vás pripravené na každý večer prekvapenie.