Úvod / Články / Značky cigár / Davidoff - The Difference
Tlačiť

Davidoff - The Difference

Davidoff odhaľuje „The Difference“ – a oživuje obľúbenú klasickú cigaru Davidoff No. 1 ako novú limitovanú edíciu

Davidoff  - The Difference

Aby Davidoff Cigars predstavil svojim verným fanúšikom zaujímavý a podrobný pohľad na svoj jedinečný proces výroby cigár, spúšťa kampaň „The Difference“.

„The Difference“ vzniká okolo vysoko uznávaných edícií Davidoff White Band Collection  - Signature, Grand Cru, Aniversario a Millennium a ponúka fascinujúce pohľady do zákulisia a mimoriadneho úsilia značky Davidoff. Na začiatok značka vydáva limitovanú edíciu svojej predtým stálej a veľmi populárnej cigary Davidoff Classic No. 1, ktorá sa teraz nazýva Davidoff Signature No. 1 Limited Edition Collection.
Základ významných úspechov značky bol položený pred viac ako storočím, keď sa v roku 1911 rodina Davidoffovcov rozhodla vydať inou životnou cestou a emigrovať z Ukrajiny. Ich cieľom bolo Švajčiarsko, presnejšie Ženeva, kde našli útočisko a kde začal úspešný príbeh značky Davidoff: Otvorenie prvého obchodu Davidoff v Ženeve . Obchod, ktorý sa čoskoro stal v tabakovom svete pojmom a miestom stretnutia pre fanúšikov z blízka i z ďaleka, vydláždil Zinovi Davidoffovi cestu do sveta prémiových cigár. Značka Davidoff Cigars pokračuje v procese výroby cigár v tomto priekopníckom a inovatívnom duchu aj dnes.
„Byť iný je neoddeliteľnou súčasťou našej DNA ako značky,“ hrdo tvrdí Edward Simon, marketingový riaditeľ v Oettinger Davidoff AG, pretože proces výroby cigár Davidoff je odlišný od iných značiek. „Od prvého obchodu s tabakom v rodine Davidoffovcov, prvého humidoru a mnohých ďalších míľnikov, sme prešli dlhú cestu. Každý deň sa v našich výrobných halách, na našich poliach, v našich predajniach a samozrejme našich cigarách, stretáva karibská vášeň so švajčiarskou precíznosťou. Podľa našej filozofie „crop to shop“, ktorá spočíva v kontrole procesu od semienka tabaku až po výsledný produkt, môžeme riadiť a kontrolovať každý jeden krok výroby a produkcie cigár. Vždy, keď sme sa riadili našimi základnými hodnotami - remeselným spracovaním, kvalitou a konzistentnosťou -  dokázali sme udržať naše vysoké štandardy pre ručne vyrábané cigary aj v tých najťažších časoch. Teraz chceme tieto hodnoty hrdo prezentovať našim zákazníkom prostredníctvom marketingovej kampane založenej na faktoch. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce cigarové podujatia po celom svete, ktoré podporíme rozsiahlou iniciatívou v oblasti digitálnych a sociálnych médií. Chceme zabezpečiť, že bez ohľadu na to, kde sa naši zákazníci dostanú do kontaktu so značkou Davidoff, dozvedia sa o The Difference,“ hovorí Simon.

„The Difference“ – fakty:
• Iba 10 % semien prejde prísnou kontrolou kvality Davidoff. Sadia sa len tie najsilnejšie a najživotaschopnejšie semená tabaku. Prémiová chuť začína už na počiatku.
• Každá cigara Davidoff prejde 300 rukami, kým si ju vychutná zákazník. Každá cigara White Band je ručne vyrobená. V každej časti procesu sa dbá na dôkladnosť a dokonalosť, čoho výsledkom je exkluzívny výsledok v podobe prémiových cigár Davidoff.
• Zásoby tabaku značky Davidoff sú najväčšie na svete. 2 600 ton tabaku zabezpečuje rozmanitosť a konzistentnú kvalitu. Cigary Davidoff takto nikdy neohrozia neočakávané prírodné pohromy.
• Davidoff váži každý jeden list pred výrobou cigary. Davidoff dbá na to, aby každá zmes obsahovala presne rovnaké množstvo ingrediencií. Karibská vášeň a švajčiarska precíznosť vám prinášajú konzistentnú chuť.
• Pracovníci potrebujú 10 rokov prechádzajúcich skúseností, aby mohli vyrábať cigary Davidoff. Perfektné horenie cigár, príjemný ťah a sofistikované arómy sú výsledkom dlhoročných skúseností.


Davidoff Signature No. 1 Limited Edition Collection – návrat historickej ikony
Oslava cigár z rady White Band Collection začína návratom legendy v limitovanej edícii - jednej z najznámejších a najobľúbenejších cigár Davidoff Classic No. 1. Jedná sa o zmes, ktorú dnes poznáme ako Signature, no tentokrát prichádza opäť vo formáte Panatela Larga, na ktorý fanúšikovia museli čakať viac ako pol storočia. Skúsení „master blenderi“, ktorí hľadajú v nekonečných zásobách prémiového tabaku Davidoff tie najdokonalejšie zmesi a zruční „torcedores, ktorí týmto zmesiam dajú dokonalý tvar, sa spojili aby znovu vytvorili jedinečný pôžitok z cigary spred mnohých rokov.
Čas je tá najdôležitejšia ingrediencia v každej jednej cigare Davidoff. V prípade návratu Davidoff Signature No. 1 to platí ešte viac. Typické príchute Davidoff Signature sú vďaka svojej dĺžke a relatívne úzkemu prstienku v tejto limitovanej edícii ešte o niečo intenzívnejšie. Na začiatku tohto elegantného majstrovského diela jemné tóny zeme zvýrazňujú arómy jačmeňa a praženej pšenice. Ako cigara postupuje, prichádza do popredia hladká smotana a tóny hnedého cukru doplnené vôňou kvetinového korenia. V poslednej tretine sa snúbia jemné chute cédrového dreva a sušeného ovocia s tónmi korenia. Zemité a drevité tóny s kvetinovými arómami Davidoff Signature No. 1 vytvárajú čistú a krémovú dochuť.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Fajčiarske potreby

Fajčiarske potreby

Fajčiarske potreby

Krútená cigara alebo culebras

Krútená cigara alebo culebras

Ako sa z cigary pre robotníkov v továrni stala vyhľadávaná špecialita cigarových milovníkov?

Camacho - svojské cigary

Camacho - svojské cigary

Netradičnosť – je to v DNA Camacho.

Plnenie fajky, malý veľký rituál

Plnenie fajky, malý veľký rituál

Ak sa tabak natlačí príliš silno, fajčenie sa stáva utrpením, pri poťahovaní kladie tabak veľký odpor, fajka zhasína…

Ako sa vyznať v bublinkách?

Ako sa vyznať v bublinkách?

Pri výbere šumivého vína sme atakovaní výrazmi ako frizzante, prosseco, šampanské, sekt. Tak si ich predstavme.