Úvod / Články / Značky cigár / Arturo Fuente
Tlačiť

Arturo Fuente

Rodinná firma Arturo Fuente a jej štvrtá línia stoja za skvelými cigarami z Dominikánskej republiky. Cit pre tabakovú zmes a precízne spracovanie sú ich najväčšou devízou.

Arturo Fuente

Cigary Arturo Fuente nesú punc luxusu a kvality, sú dlhodobo hodnotené skúsenými aficionado ako jedny z najlepších čo cigarový svet ponúka. Ich povesť sa zakladá na neprekonateľnej kvalite, konštrukcie a vynikajúcej chuti. Za roky svojho pôsobenia na trhu získali srdcia mnohých cigarových fanúšikov.  Rodina Fuente tvorí a spája toto oceňované portfólio cigár v Dominikánskej republike už po celé generácie.

Cigary Fuente sú obľúbené, pretože sú vynikajúce. Cigary sú krásne zabalené, sú vysoko kvalitné a majú veľa známych línií, a je možné medzi nimi nájsť skvelé kúsky na oboch koncoch cenového spektra. Ctihodná línia Arturo Fuente 8-5-8 je vyrobená s dominikánskym tabakom vo vnútri a zubatým kamerunským obalom zvonka, nesie menom zakladateľa Artura Fuente. Séria Chateau Fuente je plná chutí a jej charakteristickým znakom je cédový prebal každej cigary. Cigary línie Hemingway sú dokonalého tvaru so zúženou hlavičkou a pätkou, veľmi neobvyklý tvar, náročný na spracovanie.

Medzi najobľúbenejšie série cigár Arturo Fuente patria:
- Arturo Fuente Don Carlos je postavená na piedestál medzi cigarami od Autura. Zmes je stredne plná s bohatými chuťami, ktoré zodpovedajú povesti Dona Carlosa.

- Fuente Fuente Opus X (Cigar Aficionado s hodnotením 94) dobre známe fajčiarom cigár na celom svete, ktorý vyhľadávajú luxus a prepych. Tento vzácny klenot je od 90-tych rokov veľmi žiadanou cigarou, obsahuje tabak z vulkanickej pôdy bohatej na minerály, ktorá vytvára túto 100 % dominikánsku zmes s vynikajúcimi príchuťami, ktoré sú zároveň odvážne a jemné na podnebí.

- Séria Arturo Fuente Hemingway Natural a Maduro je doslova umeleckým dielom. Toto majstrovské dielo začína obalom z afrického Camerunu s mliečnou čokoládou, v ktorom je uložená nádherná zmes dominikánskych náplní z Fuente.

- Arturo Fuente Especiales sú cenovo výhodné cigary s klasickou chuťou Fuente. Cigara je dobre zabalená dominikánskymi tabakmi pod karamelovo sfarbeným ekvádorským obalom.

- Arturo Fuente Seleccion d'Oro mimoriadne obľúbená voľba veľkého množstva zákazníkov, ktorí sa k nej opakovane vracajú a skvelo ju hodnotia. Tento zlatý klenot je komplexný a aromatický. Vysokokvalitná cigara za prijateľnú cenu.

- Arturo Fuente Montesino sú prestížne cigary, ktoré krásne ukazujú rodinnú tradíciu Fuente a prácu s dobre vyzretým tabakom.

foto: instagram ArturoFuente

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

História cigár Culebras

História cigár Culebras

Keď sa povie cigara, väčšina ľudí má predstavu ako taká cigara vyzerá. No existujú cigary, ktoré sa z tejto „klasickej“…

Lady Gaga v spojení s exkluzívnymi bublinkami

Lady Gaga v spojení s exkluzívnymi bublinkami

Spojenie tradičných bubliniek z dielne Don Pérignon a extravagancie Lady Gaga.

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Preplnená miska vodnej fajky

Preplnená miska vodnej fajky

Čo sa týka prípravy a fajčenia vodnej fajky, skoro každý pravidelný konzument si časom osvojí jedinečnú techniku…

Hladký rez je základ

Hladký rez je základ

Príjemné aromatické chvíle si vychutnáte správne pripravenou cigarou.

Značka fajok Nording Pipes

Značka fajok Nording Pipes

Dánske fajky vyrobené s láskou...